Вітаємо студентів Факультету музичного мистецтва і хореографії з отриманням сертифікатів «Активіст Університету» 👍
💬Це величезне досягнення, яке свідчить про ваше завзяття, наполегливість та активну участь у житті Університетської спільноти Borys Grinchenko Kyiv University
🔹Отримання сертифікатів «Активіст Університету» - це не тільки визнання вашого вкладу у розвиток Університету, але й підтвердження вашого лідерського потенціалу та здатності впливати на оточуючих. Ви не просто були присутніми на навчальних заняттях, але й ставали ініціаторами та учасниками різноманітних заходів, спрямованих на покращення студентського життя.
🔸Нехай цей сертифікат стане для вас не лише вагомою нагородою, але й справжнім стимулом до подальших звершень. Він підтверджує ваші здібності й збільшує відповідальність, яку ви несете перед собою та іншими.
Також, бажаємо вам подальших успіхів у навчанні та професійному розвитку. Нехай ваше знання буде постійно зростати!
🔶🔷📢Тримайте свій прапор активності завжди піднятим та нехай він веде вас до нових вершин успіху!