Закриття III етапу Соціального проекту "З Києвом і для Києва" в Інституті мистецтв

0

20 квітня 2013 року в Інституті мистецтв відбулося закриття третього етапу Соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Вже три роки поспіль ми разом з киянами наповнюємо наше життя яскравими емоціями, новими знайомствами і цікавим спілкуванням! Несемо і виконуємо місію Київського університету імені Бориса Грінченка: сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленню, служити людині, громаді, суспільству!!!

Кожного суботнього ранку, в рамках Музичної, Художньої, Театральної та Хореографічної студій діти та дорослі вчилися співати, танцювати, грати на музичних інструментах… Розвивали свої акторські здібності, малювали, ліпили з пластиліну, вчилися мистецтву орігамі та роботі з папером.

За період роботи третього етапу Соціального проекту було проведено більше восьмисот занять студій, які працювали в нашому Інституті! Кількість відвідувань студій в нашому Інституті перевищує дві тисячі!!!

Підсумковий святковий концерт з нагоди закриття третього етапу Соціального проекту презентував показані високі досягнення учасників проекту. Театральна студія, інструментальний та вокальний блоки перепліталися між собою, презентуючи творчі здобутки всіх учасників концерту, які сміливо вийшли на сцену і показали свої таланти, за що й були нагороджені грамотами за активну участь та особисті творчі досягнення на заняттях студій Соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Ми сподіваємося, що перерва в роботі Музичної, Художньої, Хореографічної та Театральної студій пролетить швидко й не помітно. І вже зовсім скоро ми знову зустрінемося тут та продовжимо роботу.

Третій етап Соціального проекту «З Києвом і для Києва» закінчився, але двері Інституту мистецтв за адресою бульвар Давидова 18/2 не зачиняються, і ми завжди раді вітати Вас у наших стінах, усіх хто бажає навчитися новому та прекрасному, цікавому та незвичайному, оригінальному та неповторному!!!