Урочистості з нагоди вручення дипломів студентам Інституту мистецтв

27 червня 2015 року у концертній залі Університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Саме цей день запам’ятався нашим випускникам як яскрава і незабутня подія, адже його супроводжувало багато радісних моментів.

Унікальною відмінністю цього року стали дипломи державного зразка з ексклюзивним дизайном Київського університету імені Бориса Грінченка. Справжнім сюрпризом для випускників був відеофільм про Інститут мистецтв, де випускники висловлювалися про своє навчання і життя в Університеті, а також спеціально створений відеоряд з фото-сторінками з літопису кожної академічної групи. Блиск в очах і посмішки студентів свідчили про те, що кожен із них з впевненістю вступає у новий, самостійний етап життя та кар’єри.

Випускників вітали Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка - Віктор Олександрович Огнев’юк, куратор Інституту - Таїсія Юріївна Бєлофастова, директор Інституту мистецтв - Костянтин Юрійович Бацак.

З великою вдячністю хочемо подякувати студентам Інституту мистецтв - музикантам і хореографам, які виступали на урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам всіх Інститутів нашого Університету (протягом 26-27 червня), адже їм вдалося продемонструвати високий професійний рівень, створити позитивний настрій і святкову атмосферу!

Ми щиро вітаємо випускників Київського університету імені Бориса Грінченка та маємо надію, що кожен студент гідно нестиме свої знання та вміння, що буде служити людині на користь та заради високого мистецтва!

Ми любимо вас! Ми пишаємось вами! Ми не прощаємось з вами, ми кажемо: «До побачення!»

01 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

02 copy copy copy copy copy copy

03 copy copy copy