Стилі фортепіанної музики

DSC0536613 листопада 2014 року
м. Київ, Університетський коледж

13 листопада 2014 року в Університетському коледжі було проведено лекцію-концерт «Стилі фортепіанної музики», програму якого виконували доценти кафедри інструментально-виконавської майстерності Ольга Ляшенко, Лариса Лабінцева, Валерій Тітович та викладач Владислав Коваленко.

Метою проведення цього заходу було ознайомлення студентів спеціальності «Музичне мистецтво» із фортепіанними творами різних стилів, написаних композиторами різних епох.

Вели концерт студенти Інституту мистецтв Олександр Колоколов та Анастасія Чистякова. Вони були не тільки гарними ведучими концерту, але і лекторами, які надали змістовну інформацію слухачам про стилі: бароко, класицизм, романтизм, імпресіонізм, модернізм. Ці стилі було проілюстровано виконанням музичних творів Й.С. Баха, В.А. Моцарта, С. Рахманінова, К. Дебюссі, С. Прокоф’єва. Сприятливим чинником сприймання музики був вдало підібраний відеоматеріал, що доповнював художні образи виконуваних творів.

Після лекції-концерту перед студентами та викладачами коледжу виступили: директор Інституту мистецтв, кандидат історичних наук, доцент Бацак К. Ю.; завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності доктор педагогічних наук, доцент Пляченко Т. М.; заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Таранник А. О. Вони ознайомили викладачів і студентів спеціальності «Музичне мистецтво» з умовами вступу до Інституту мистецтв, програмовими вимогами фахового випробування з музики, а також відповіли на поставлені питання.