Дебют першокурсників «Ось ми які»

04.11.S001

30 жовтня 2014 року

м. Київ, бул. О. Давидова 18/2

Дебют першокурсників «Ось ми які»

30 жовтня 2014 року в Інституту мистецтв відбувся дебютний концерт першокурсників «Ось ми які». Свої звичні та неочікувані таланти мали можливість показати всі новачки, які своїми вокальними даними, веселими жартами, хореографічними вміннями, технікою гри на музичних інструментах підкорювали публіку.

На святі були присутні шановні члени нашої великої університетської родини: куратор Інституту, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова та проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій Борисович Жильцов. Вітаючи новачків з дебютом, зі сцени до першокурсників звернулися директор        К. Ю. Бацак та проректор Т. Ю. Бєлофастова та побажали всім учасникам свята успіхів у навчанні та творчої наснаги!

У надзвичайно теплій та дружній атмосфері як за кулісами, так і в глядацькій залі, ніхто не залишився байдужим. Адже створили це свято ми разом, спільними зусиллями і продуктивною працею. І відтепер кожен з нас ще раз обміркує та зрозуміє, що в нашій творчості, в наших руках – майбутнє України!

Тож ми ще раз вітаємо наших молодих грінченківців з дебютом на інститутській сцені та бажаємо успіхів у навчанні, високих творчих злетів та продуктивної роботи на шляху здобуття майбутньої професії! І нехай студентське життя приносить вам лише гарний настрій та щирі посмішки!

СЛАВА УКРАЇНІ!