Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Відзначення Дня Державного Прапора України в Університеті Грінченка23 серпня 2024 року

23 серпня 2024 року відбулася загальноуніверситетська урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У заході взяли участь студенти та викладачі Факультету музичного мистецтва і хореографії, Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти, Факультету образотворчого мистецтва і дизайну, а також Факультету педагогічної освіти.

Ця подія стала символом єдності та гордості для всієї грінченківської спільноти. Підняття Державного Прапора — це не лише шана нашому минулому, а й підтвердження непохитної віри в майбутнє незалежної України.

Вітаємо всіх зі святом Державного Прапора та з прийдешнім Днем Незалежності України! Бажаємо наснаги, мирного неба та нових звершень на славу нашої Батьківщини.

Слава Україні!