ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ФАКУЛЬТЕТУ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ «ВІЛЬНІ»

06.jpg  18.05.2024 року відбувся звітний концерт

18.05.2024 року відбувся звітний концерт кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Цей творчий проєкт є результатом співпраці студентів і викладачів кафедри хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

У концертній програмі було представлено 30  танцювальних номерів у виконанні студентів I-IV курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  та  I курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія. Постановниками виступили науково-педагогічні працівники кафедри хореографії: професор кафедри хореографії, Заслужений тренер України В.Федорчук; доцент кафедри хореографії, заслужена артистка України В.Синєок; доцент кафедри хореографії, кандидат мистецтвознавства К.Лук՚яненко; старший викладач кафедри хореографії О.Копієвський; викладачі кафедри хореографії К.Калієвський, А.Сизоненко, Л.Бородій, К.Купрій, А.Єліна, Б.Буркало, А.Хмельова, К.Сабірова. Також  свої роботи представили студенти  I I I курсу П.Лефонова  та А.Кульчицька.

Режисерська група концерту – завідувачка кафедри хореографії, кандидатка педагогічних наук, доцентка Л.Андрощук; викладач А.Єліна та  звукорежисер В.Винниченко.

У концертній  програмі взяв участь колектив Н.Черненка - представника Ради роботодавців кафедри хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії, танцювальний театр особистості D-T.O.P., який представив  авторську виставу «Люди /Дерева» (автори творчого проєкту: Н. Черненко, О.Чистякова, Н.Черненко).

Завершився концерт вітальним словом декана Факультету музичного мистецтва і хореографії, кандидатки педагогічних наук, доцентки Г.Кондратенко.

Кафедра хореографії висловлює щиру подяку керівництву Університету за можливість працювати, творити та презентувати результати своєї творчості на сцені!