Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс «EuroMusicDance»

evro1

27-28 вересня 2014 року за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив І Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс «EuroMusicDance».
     У Фестивалі взяли участь дитячі та юнацькі колективи України, Білорусії, Вірменії. До складу авторитетного журі були запрошені відомі представники українського шоу-бізнесу: Володимир Бистряков, Петро Чорний, Євген Літвінкович, Аліна Гросу, Василь Бондарчук та інші популярні виконавці. В рамках Фестивалю відбулась акція «Допомогти так легко!» для бійців АТО.
Від Інституту мистецтв у фестивалі-конкурсі «EuroMusicDance» брали участь та вибороли:

• І премія у номінації «вокальні ансамблі» – Гурт «Автограф» у складі студенток Інституту мистецтв: Баглай Ганна і Дарія, Вергулецька Катерина, Россихіна (художній керівник – Віра Яковенко);
    • ІІ премія у номінації «естрадний спів» - Хабарова Анна (Інститут мистецтв, викладач – Рімма Шаповалова)

Вітаємо переможців!

evro2