День відкритих дверей на сайт кафедри хореографії

31.03.2024 р. на кафедрі хореографії Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей. За попередньою реєстрацією, більше 60 абітурієнтів мали змогу насолодитися клас-концертами з різних напрямків хореографії у виконанні студентів 1, 2, 3 та 4 року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент - Людмила Андрощук радісно привітала усіх гостей на початку Дня відкритих дверей і побажала гарного перегляду та неймовірних емоцій. Розпочався захід з демонстрації класичного танцю. Перший курс виконав частину екзерсису біля опори (викладач - Єліна Анна Сергіївна), другий курс презентував екзерсис на середині зали (викладач - доцент кафедри, заслужений артист України - Віновой Костянтин Іванович). Блок класичного танцю завершив четвертий курс, який продемонстрував екзерсис біля опори в стилістиці неокласичного танцю (викладач - Хмельова Анна Ігорівна). Далі був показ народно-сценічного танцю, а саме: другий та четвертий курс, під керівництвом заслуженої артистки України, доцента кафедри - Синєок Віри Андріївни та викладача кафедри - Калієвського Костянтина Васильовича, продемонстрували екзерсис біля опори в характері українського народно-сценічного танцю. Продовжили яскравими комбінаціями в характері танців народів світу студенти першого, третього та четвертого курсів, під керівництвом старшого викладача - Копієвського Олега Дмитровича (концертмейстер - Ворона Анатолій Валентинович) та студенти другого курсу, під керівництвом заслуженої артистки України, доцента кафедри - Синєок Віри Андріївни та викладача кафедри - Калієвського Костянтина Васильовича. Завершився блок народно-сценічного танцю демонстрацією елементів віртуозної та трюкової техніки, етюдом в характері азербайджанського танцю «Ялли» та етюдом в характері циганського танцю. Після невеликої перерви, абітурієнти насолоджувались професійним та яскравим виконанням комбінацій в стилістиці модерн джаз танцю студентами першого та другого курсу (викладачі - Купрій Ксенія Тарасівна та доцент кафедри, кандидат мистецтвознавства - Катерина Лукʼяненко). Завершився блок сучасного танцю хореографічною композицією «Кваліа» (балетмейстер-постановник: викладач кафедри - Хмельова Анна Ігорівна). Фінальною частиною клас-концертів став блок бального танцю у виконанні студентів першого, другого та третього курсу (викладач - Бородій Ліна Валентинівна). Завершився день відкритих дверей показом двох хореографічних композицій: «Родинний оберіг» (постановники: Калієвський Костянтин Васильович та Синєок Віра Андріївна) та «Водограй» (постановник: Купрій Ксенія Тарасівна). Після завершення, абітурієнти додатково поспілкувались з викладачами щодо особливостей вступної кампанії 2024. Зустріч вийшла дуже яскравою, позитивною та продуктивною. З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

IMG_5544.jpeg