Збори трудового колективу Факультету музичного мистецтва і хореографії

17 січня 2024 року відбулися Збори трудового колективу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

У роботі Зборів трудового колективу факультету взяли участь 74 делегати (загальна кількість – 80 осіб), які представляють усі структурні підрозділи та студентське самоврядування. До Зборів долучився проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор Олексій Жильцов.

Під час Зборів колектив обрав Головою - доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидата культурології Анастасію Романенко та секретарем - Тетяну Сухомлінову, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидата мистецтвознавства.

Декан Факультету музичного мистецтва і хореографії, кандидат педагогічних наук, доцент Ганна Кондратенко представила звіт про діяльність Факультету за 2023 рік, де проаналізувала виконання пріоритетних завдань, продемонструвала сильні і проблемні сторони роботи, накреслила стратегічні перспективні завдання на 2024 рік, враховуючи аспекти навчально-методичної, наукової, міжнародної, соціально-гуманітарної та творчої роботи.

Участь в обговоренні звіту взяв проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор Олексій Жильцов, який наголосив на позитивній динаміці розвитку Факультету й зростанні якості освітнього процесу.

В обговоренні звіту взяли участь також члени трудового колективу від професорсько-викладацького складу та студентства:  Євген Куришев, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат мистецтвознавства, Ольга Лігус, доцент кафедри музикознавства та музичної освіти, кандидат музикознавства, Тарас Миронюк, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, Наталія Свириденко, професор кафедри інструментально-виконавської майстерності, народна артистка України, кандидат мистецтвознавства,  Анна Єліна, викладач кафедри хореографії, Валентин Касьянов, завідувач навчальної лабораторії виконавської майстерності, Оксана Тихонюк, голова студради факультету.

Трудовий колектив факультету шляхом таємного голосування схвалив звіт декана Кондратенко Ганни Григорівни та визнав роботу факультету у 2023 році задовільною. Результати голосування (за – 70, проти – 3, не дійсних – 1).

На засіданні також відбулося голосування за обрання виборних представників до складу Вченої ради Університету, делегатів на Конференцію трудового колективу Університету Грінченка.

01172024_1.jpg

01172024_2.jpg