День відкритих дверей. ProFest

2 лютого 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей. ProFest під гаслом «Обирай успішне майбутнє!». Захід відвідали понад півтисячі майбутніх вступників. Серед присутніх були також абітурієнти Факультету музичного мистецтва і хореографії.

Під час заходу гості мали змогу переглянути презентацію Університету Грінченка в концертній залі,  дізнатися про переваги, особливості та перспективи навчання, а Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор Олексій Жильцов ознайомив абітурієнтів із особливостями Вступної кампанії-2024. Абітурієнти факультету в другій частині заходу під час “Мистецького бліцу” та особистостого спілкування з адміністрацією, завідувачами кафедр та викладачами отримали інформацію та консультації щодо ОП “Хореографія”, “Сольний спів”, “Інструментальне виконавство”, “Музичне мистецтво”, “Акторське мистецтво драматичного театру і кіно”.

Профорієнтаційний захід органічно доповнили мистецькі номери у виконанні студентів Факультету музичного мистецтва і хореографія:

• Gerald Albright “I feel good” у виконанні випускника ОП “Музичне мистецтво” - 2023 Костянтина Примаченка та студентів ОП “Хореографія” (постановка викладача кафедри хореографії К. Калієвського та доцента кафедри хореографії, заслуженої артистки України В. Синєок) ;
  • музика М. Гаденка, слова В. Іваницького «Соколята» у виконанні Яни Харенко (студентки ОП “Сольний спів, клас заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу О.Петрикової) та студентів ОП “Хореографія” (постановка викладача кафедри хореографії К.Калієвського та доцента кафедри хореографії, заслуженої артистки України В.Синєок);
  • Хореографічна постановка «Крила сповіді». Постановник – студентка ОП “Хореографія Діана Івкіна (керівники - К.Калієвський та В.Синєок)

Чекаємо абітурієнтів в нашому Університеті!