Музичний антракт «Час старовинної музики»

05 грудня 2023 року з нагоди Грінченківської декади на Факультеті музичного мистецтва і хореографії Університету Грінченка в рамках культурно-мистецького проєкту «Музичний антракт» відбувся концерт «Час старовинної музики» під керівництвом професора  кафедри інструментально-виконавської майстерності, народної артистки України, кандидата мистецтвознавства Наталії Сергіївни Свириденко.

У виконанні студента 1 курсу Гордія Діденко (клавесин) прозвучала «Алеманда» англійського композитора ХVI  ст. Роберта Джонсона; студентка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти Софія Безпала (клавесин) виконала Токату (ре мінор) Й. С. Баха. Вперше прозвучав твір Ж. Ф. Рамо Концертна п'єса для клавесину (Юлія Доброгівська), флейти (Василь Балабанов) і скрипки (Христина Марчишин).