Музичний антракт” "Гармонія талантів"

15.11.2023 р з нагоди відзначення Дня студента в Факультеті музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся культурно-мистецький проєкт “Музичний антракт” "Гармонія талантів"!
З вітальним словом до студентів звернулась декан Факультету музичного мистецтва і хореографії, кандидат педагогічних наук, доцент Ганна КОНДРАТЕНКО.
Під час урочистостей були вручені спеціальні нагороди та подяки кращим студентам Факультету. Ці талановиті особистості не лише втілюють себе у своїй творчості, а й надихають інших досягати великих висот.
У програмі “Музичного антракту” взяли участь: хоровий колектив Факультету "Бревіс" (під керівництвом Олени Заверухи, завідувача кафедри академічного та естрадного вокалу, доцента, кандидата мистецтвознавства); інструментальний ансамбль у складі студентів освітньої програми “Інструментальне виконавство” Назарія Нечесного та Максима Анікіна (під керівництвом завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидата педагогічних наук - Маргарити Малахової; концертмейстер - Анна Медведчук); хореографічний колектив студентів освітньої програми “Хореографія” (під керівництвом викладача кафедри хореографії - Анни Єліної); студентка освітньої програми “Сольний спів” - Яна Харенко (клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України, Оксани Петрикової) та Анастасія Грищенко (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Світлана Гмиріна); студент освітньої програми “Інструментальне виконавство - Романа Кубая.
За багато років «Музичний антракт» став результатом командної роботи студентів, викладачів, кафедр і адміністрації, справжнім майданчиком професійного зростання наших студентів!
Нехай наша музична гармонія стане символом нашого спільного прагнення до миру та щастя. Висловлюємо глибоку подяку всім військовим, які віддано служать та захищають нашу незалежність. Їхні жертви та відданість дарують нам можливість зберігати та розвивати наші традиції, культуру та мистецтво.
Дякуємо нашим учасникам, а також всім глядачам, які в цей день завітали до нас! Зичимо незабутніх вражень та найяскравіших досягнень! Нехай студентська енергія завжди поглиблюється, а таланти розцвітають!