Профільний тематичний семінар (онлайн майстер-клас) для науково-педагогічних працівників Факультету на тему «Академічна доброчесність: практичні кейси»

Наукове товариство студентів, аспірантів докторантів і молодих вчених Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка 28 листопада 2023 року організувало профільний тематичний семінар (онлайн майстер-клас) для науково-педагогічних працівників Факультету на тему «Академічна доброчесність: практичні кейси».

Для проведення майстер-класу було запрошено експерта з питань академічної доброчесності та використання сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій для перевірки наукових текстів на наявність плагіату – Анастасію  Литвинову, завідувача відділу бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка. Лектор ознайомила викладачів з особливостями роботи програми Strike Plagiarism, за допомогою якої здійснюється перевірка на виявлення збігів у текстах курсових робіт, після виступу відбулось обговорення та підведення підсумків профільного тематичного семінару.

Запис майстер-класу «Академічна доброчесність: практичні кейси» можна переглянути за посиланням:

МК_28.11.2023_1.jpg

МК_28.11.2023_2.jpg