День української писемності та мови - 2023 на Факультеті музичного мистецтва і хореографії

День української писемності та мови – свято розвитку державної мови, яке цьогоріч відзначається в Україні 27 жовтня !

У межах відзначення Дня української писемності та мови викладачі, студенти, аспіранти та співробітники Факультету музичного мистецтва і хореографії долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

У цьому році диктант «Дороги України» писали онлайн та офлайн. Авторкою радіодиктанту-2023 стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко. о методичної роботи над радіодиктантом також долучилася мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко. Актор театру та кіно Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі "Довбуш", читав текст радіодиктанту.