Спільний мистецький проєкт з НАОНІ

28 вересня в концертній залі Borys Grinchenko Kyiv University з нагоди Дня працівників освіти та Дня захисників і захисниць України з надзвичайним успіхом пройшла святкова програма - спільний мистецький проєкт Національного академічного оркестру народних інструментів під керівництвом народного артиста України, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, професора В.О. Гуцала і Київського університету імені Бориса Грінченка, в якому взяли участь викладачі та студенти Факультет музичного мистецтва і хореографії - народний артист України, професор Віктор Тетеря Віктор Тетеря, заслужений діяч мистецтв України, доцент Оксана Петрикова Oksana Petrykova , заслужений артист України, доцент Сергій Юрченко Сергій Юрченко , здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти: Юлія Трофименко (клас Оксани Петрикової), Михайло Пособілов, Анастасія Грищенко (клас Світлани Гмиріної Svitlana Gmyrina ) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: Роман Клюба (клас Світлани Гмиріної Svitlana Gmyrina).

Дякуємо керівництву Університету Грінченка за можливість виступати на одній сцені з найвідомішим оркестром України!

Дякуємо Віктору Омеляновичу Гуцалу за підтримку студентів та викладачів Університету!

Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які дають нам можливість жити і творити!