Найталановитіші студенти та викладачі Факультету музичного мистецтва і хореографії - майбутнє України

У межах відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня працівників освіти та Дня музики 02 жовтня 2023 року у нашому затишному подвір'ї навчального корпусу № 2 Факультету музичного мистецтва і хореографії відбувся мистецький проєкт з патріотичною програмою «Нація нескорених» за участі здобувачів освітніх програм «Сольний спів», «Інструментальне виконавство» та «Хореографія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся Миронюк Тарас Васильович, старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу (штаб-сержант Окремої Єгерської бригади #403 Десантно-штурмових військ України).

Вперше прозвучав «Гімн Факультету музичного мистецтва і хореографії» у виконанні гурту «Alive-спів-Projects». Художній керівник –  Яна Кириленко, доцент, кандидат мистецтвознавства.

Також у концертній програмі прозвучали:

• Слова та музика Юрія Кобзаренка «Мужності слова» у виконанні Юрія Кобзаренка, лауреата премії імені Богдана Хмельницького, здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти, освітньо-професійної програми «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Макарової Е. В.)
  • Ірина Білик «Кордони» у виконанні Вікторії Андрійчак, здобувачки 1 курсу, освітньо-професійної програми «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, Гмиріної С.В.)
  • Океан Ельзи «Обійми мене» у виконанні Владислава Ковальчука, здобувача другого (магістерського) рівня вищої освіти, освітньої програми «Інструментальне виконавство» (клас старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Цимбала С.В.)
  • «Живи» Юлія Рознен у виконанні Яни Харенко, здобувачки 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, освітньо-професійної програми «Сольний спів» (клас доцента, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової О.П.)
  • муз. А. Пивоварова, вірші П.Тичини «Там у тополі». У виконанні Романа Клюби, Анастасії Грищенко, Михайла Пособілова, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (маістерського) рівнів вищої освіти, освітньо-професійної програми «Сольний спів» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Гмиріної С.В.)

Музика доторкнулася до серця, а виконавці залишили всіх без слів. Сила, енергія та потужність цього заходу були неймовірними.

Дякуємо артистам за неймовірну енергію та день сповнений музики та посмішок !

SDG 11 min