Концертна програма "Музика - мова поколінь"

05 жовтня 2023 року у концертній залі Факультету музичного мистецтва і хореографії відбувся звітний концерт "Музика - мова поколінь" за підсумками концертно-виконавської практики здобувачів 4 курсу груп ІВОб-1-20-4.0д та ІВФб-1-20-4.0д  (керівник практики - Балюра К.О., викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності).

Студенти підготували концертну програму з сольних номерів, дуету та на завершення прозвучала композиція у складі всієї групи освітніх програм «Інструментальне виконавство».

Концертна програма відбулась з благодійною метою: зібрані кошти перераховані від Ради студентського самоврядування Факультету на відновлення та реабілітацію Горулька Івана Борисовича, військовослужбовця в/ч А4308 Бригада «АЗОВ».