Вітаємо Ольгу Миколаївну Олексюк, докторку педагогічних наук, професорку, завідувачку кафедри музикознавства та музичної освіти з виходом колективної монографії «Актуальні питання загальної музичної педагогіки»

Наука діє, завдяки звитязі Воїнів ЗСУ!
Командою науковців Комунального закладу вищої освіти "Академія культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради видано колективну монографію під назвою «Актуальні питання загальної музичної педагогіки» за редакцією доктора педагогічних наук, професора Володимира Черкасова.
Унікальне видання, яке вийшло з друку у шести відомих закордонних видавництвах, містить досвід не тільки вітчизняних, а й зарубіжних вчених у сфері музичної творчості, виконавства, освіти, нові фахові гіпотези в європейському контексті.
Серед авторів статей монографії, професорів і доцентів: Шетеля Наталя, Олексюк Ольга, Смирнова Тетяна, Овчаренко Наталя, Вишпінська Ярина, Глазунова Ірина, Оніщенко Катерина, Тайнель Ельвіра, Гаснюк Вероніка, Завадська Тетяна, Жигаль Зоряна, Черкасов Володимир, Баларга Тетяна.

Монографія витримана у композиційному і стильовому плані, має елегантне художнє й поліграфічне оформлення.
За словами ректорки АКіМ, заслуженої працівниці культури України, докторки педагогічних наук, доцентки Наталії Шетелі, наукове спілкування у цілому є дуже важливим. Коли ж йдеться про багатогранне мистецьке життя, яке в нашій країні розвивається дуже динамічно, подані в монографії дослідження однозначно сприятимуть розвитку освітнього процесу, взаємній активності та взаємодії викладачів і студентів, аналізу досягнутих результатів, а також відновленню зв’язку українського мистецтва із зарубіжними мистецькими практиками.
Текст монографії затверджено на засіданні Вченої Ради Академії культури і мистецтв.

І все буде Україна!

ОБЛОЖКА.jpg