Урочистості з нагоди випуску магістрів Факультету музичного мистецтва і хореографії - 2022!

Дорогі випускники!
Щиро вітаємо вас з отриманням диплому магістра!
Диплом магістра є перепусткою у світ не лише професійного зростання, а й наукових пошуків. Кожен випуск магістрів – особливий, і ми, ваші наставники, віримо, що ви з гідністю прямуватимете своїм життєвим шляхом, прославляючи свій університет і свою Батьківщину.
Ви – наша гордість! Ви – обличчя нашого університету! Ви – покоління молодих, розумних і талановитих людей, які вже сьогодні будують майбутнє нашої держави. Нехай набуті за час навчання знання стануть вашим провідником на шляху до мрії, до укріплення демократичних прав і свобод в Україні.
Щиро бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії! Ми всім серцем віримо, що ваша плідна робота й активна громадянська позиція будуть запорукою миру на нашій землі!