Життя і діяльність Бориса Грінченка

9 грудня 2022 року з нагоди відзначення Дня народження Бориса Дмитровича Грінченка Факультет презентує авторський проєкт: «Життя і діяльність Бориса Грінченка»

Життя і діяльність Бориса Грінченка для багатьох поколінь служить дієвим прикладом подвижництва на теренах розвою української культури і національної ідеї. Мабуть, найвлучніше сказав про нього інший український письменник Микола Чернявський: “Більше працював, ніж жив”.

Сьогодні ми знаємо Бориса Грінченка як письменника, поета, автора славнозвісного “Словаря української мови”, але не слід забувати, можливо, найголовніше: він один з небагатьох будителів національної свідомості, один з небагатьох справжніх будівничих національної ідеї, один з небагатьох істинних патріотів України.

Автор: Назарій Дем’янчук - Голова Студентської ради Факультету музичного мистецтва і хореографії