30 листопада 2022 року у Факультеті музичного мистецтва і хореографії відбулась онлайн-зустріч за темою: "Діємо проти насильства: важливо знати кожному" у межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”.

Спікером заходу став  Євген Отченашко ー психотерапевт в гуманістичному підході К. Роджерса, який проводить власну практику та є учасником благодійного проєкту "Розкажи мені". Свого часу Євген жив у Середній Азії і Індії як монах-послідовник індуїзму.

Протягом зустрічі обговорювались наступні теми:

• Знайомство з психологією.
  • Про доповідача.
  • «Розкажи мені» та психологічний стан суспільства.
  • Як захистити свою психіку під час війни.
  • Обговорення актуальних запитів. Техніки допомоги.
  • Насильство. Як розпізнати, як ставитись.
  • Куди звернутись по допомогу?
  • Булінг, Кібербулінг.
  • Бенксі. Надихаючись Україною.

Дякуючи пану Євгену та його професійній майстерності, зустріч відбулась у теплій та дружній атмосфері, де кожен почував себе комфортно. Студенти були зацікавленими темою зустрічі та активно долучались до обговорення питань від спікера. Час провели з користю, де отримали нові знання та контакти допомоги.

Підсумовуючи виступ спікера, ми визначаємо “насильство” як  застосування силових методів або психологічного тиску за допомогою погроз, свідомо спрямованих на слабших або тих, хто не може чинити опір, тобто будь-яке застосування сили щодо беззахисних.

Ваша підтримка поруч:

Онлайн-платформа «Розкажи мені» надає українцям безкоштовну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – залиште заявку тут: Безкоштовні психологічні консультації. Ваша підтримка поруч! (tellme.com.ua) та очікуйте. Спеціаліст зв’яжеться з вами якомога швидше.

Гарячі лінії:

Ми можемо вплинути!

Не мовчіть! Говоріть.

Завжди є шлях вперед!

СВІТ НАХИДАЄТЬСЯ УКРАЇНОЮ, СВІТ НАДИХАЄТЬСЯ ВАМИ!