Вийшла друком монографія за редакцією доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти Ольги Олексюк «Синергія культури у розвитку потенціалу особистості»

У колективній монографії професорів, доцентів та аспірантів Київського університету імені Бориса Грінченка викладаються питання досліджень проблем освіти та мистецтва в контексті розвитку духовності особистості. особлива увага звернена на синергетичну особливість розвитку культури та мистецтва в сучасному освітньому просторі.

Для викладачів і студентів мистецьких спеціальностей вищих закладів освіти.

Посилання для ознайомлення

Наукове видання

ISBN 978-3-639-47883-9

Синергія культури у розвитку потенціалу особистості: монографія за редакцією проф. Олексюк Ольги. Бо басен / Німеччина. AV Akademikerverlag. 2022. 216 c.