Майстер-клас до Дня науки

Заверуха_майстер_клас.jpg11.11.2022 до Дня науки відбувся Майстер-клас у дистанційному форматі завідувачки кафедри, кандидата мистецтвознавства Олени Заверухи на тему: «Теоретико-методичні засади розвитку виконавської майстерності у співаків естрадного вокального ансамблю» у Комунальному закладі вищої освіти «Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського».
У заході брали участь студенти 4-го курсу кафедри академічного та естрадного вокалу Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка.
Викладачі та студенти Гуманітарно-педагогічного коледжу м. Бару відзначили творчу атмосферу, чудову комунікацію «викладач-студент», високий рівень знань здобувачів нашого університету та їх виконавську майстерність.
Висловили щире заохочення до спільної співпраці обох закладів.

Майстер-клас_1_1.jpgIMG_3781_1.jpg