Привітання з Міжнародним днем студентів

Дорогі наші студенти!
Щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем студента – святом тих, хто відчуває потяг до знань, всього нового і незвіданого! 17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Сьогодні, у непростий час війни, ми вкотре переконуємось, що студенти-грінченківці зростають як проактивні, відкриті та гідні особистості, які готові діяти заради своєї країни!

Україна, в тому числі наша молодь, своїми діями сьогодні формує нову ціннісну картину всього світу. Маємо й надалі вибудовувати цей вектор майбутнього, планувати і втілювати позитивні зміни!

Бажаємо Вам гармонійного розвитку, миру, нових творчих досягнень, здійснення усіх мрій і життєвих планів!

Рухайтеся далі до особистісних та професійних змін!

З повагою, Деканат Факультету

Заставка_Марічка.jpg