24 лютого 2022 р. відбулась VІІ Всеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична конференція «Хорове мистецтво України: історія та персоналії» (м.Бердичів), у якій прийняли участь здобувачі освіти  Інституту мистецтв Христенко Богдан (4 курс ММ), Лозіцька Анастасія (3 курс ММ) - керівник  Олена Заверуха, завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства та Сусловець Анастасія (2 курс СС) - керівник Юлія Савченко-Шлапак, викладач кафедри академічного та естрадного вокалу.
Відео-доповіді здобувачів освіти спрямовані на творчу та освітню діяльність мистецько-творчих колективів «Народного художнього колективу» студентського хору «Brevis» та вокального ансамблю «Intrada» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Режисер - доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Дмитро Лєвіт.