День відкритих дверей в Інституті мистецтв

29 квітня 2014 року в Інституті мистецтв пройшов День відкритих дверей.f05

Всі гості мали змогу ознайомитися зі структурою Інституту, роботою кафедр, відвідати майстер-класи та відкриті уроки різних напрямів та спеціальностей, познайомитися з професорсько-викладацьким складом нашого інституту, поспілкуватися зі студентами, побачити музичні класи, художні майстерні та сучасні навчальні аудиторії, обладнані новітніми технологіями.

О 15:00 в актовому залі відбулась концертна програма для абітурієнтів, де були презентовані відомості про Інститут в цілому та про його окремі напрями роботи. В концерті взяли участь художні колективи інституту, зіркові студенти та викладачі. З вітальним словом до абітурієнтів звернувся директор К.Ю. Бацак та побажав присутнім натхнення, успіхів та правильного вибору майбутньої професії.

Після завершення усіх заходів було дуже приємно чути з уст гостейпро те, що вони приємно і змістовно провели час в нашому Інституті. Тож, шановні абітурієнти, ми з радістю чекатимемо на вас в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка!

f06 f08  f07

f09f10  f11