Посвята в студенти

31 серпня 2021 року  в Інституті мистецтв пройшли Урочисті церемонії Посвяти в студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. Першокурсників освітніх програм "Інструментальне виконавство", "Сольний спів", "Хореографія", "Образотворче мистецтво" та "Графічний дизайн" вітали проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства, кандидат історичних наук, доцент Костянтин Юрійович Бацак та директор Інституту мистецтв кандидат мистецтвознавства, доцент Тетяна Анатоліївна Медвідь. Студенти 1 курсу взяли активну участь  у концертній програмі, підготувавши для виступу вокальну композицію (Дишлєва Е.) та флеш-моб (ОП «Хореографія»). На сцені в цей день було близько 60 першокурсників. Всіх присутніх вітали Катерина Марченко, Поліна Красюк, театр танцю «Грін» (хореограф-постановник Анна Єліна).