Майстер-клас для викладачів мистецьких шкіл Київської області на тему: «Робота над розспівками на заняттях естрадного вокалу з учнями 6-8 класів»

захід_1.jpg   Захід_2.jpg

Захід_3.jpg

03.06.2021 р. старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Тетяна Олександрівна Ланіна провела майстер-клас для викладачів мистецьких шкіл Київської області на тему: «Робота над розспівками на заняттях естрадного вокалу з учнями 6-8 класів». Захід проведено під патронатом Київської міської державної адміністрації та Управління культури, національностей та релігій.

У майстер-класі брала участь Ярослава Кукушкіна – учасниця соціального проєкту «З Києвом і для Києва». На заході були присутні 167 викладачів з естрадного вокалу 38 мистецьких шкіл.