«Відкриваю світанок скрипковим ключем» - під такою назвою 28 березня 2014 року в актовій залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся творчий звіт

За 35

арт-с    арт-студії «New Song» ( «Пролісок») на підтвердження звання «народний художній колектив».

Ху     дожні керівники колективу: Відмінники освіти України - Лауреат Міжнародної премії імені С.С.Гулака-Артемовського Валентин Касьянов та заслужений діяч мистецтв України, Кавалер Ордену Святої великомучениці Варвари Вікторія Касьянова.

арт-с   За 35 років яскравого творчого життя ансамбль «Пролісок» став Лауреатом Міжнародної мистецької премії ім. С. Гулака-Артемовського, переможцем багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів, на сьогодні він об’єднує студентів різних    мистецьких  спеціальностей і виріс в арт-студію «New Song» («Нова пісня»).

Глядачі мали можливість познайомитесь з творчою співпрацею арт-студії «New Song» з Камерним оркестром Інституту мистецтв під орудою заслуженого діяча мистецтв України Володимира Ткачука. А ще буде представлена робота з давнім другом ансамблю, співробітником Посольства Республіки Індонезії в Україні, кандидатом філологічних наук Прaбово Хімаваном.

Прозвучали пісні Валентина Касьянова на вірші Бориса Грінченка, Миколи Сингаївського, Миколи Луківа, Ірини Чернявської, Ярослава Чорногуза, хіти легендарного британського гурту «Beatles» в оригінальній обробці.

Учасники арт-студії «New Song» познайомили глядачів з дивовижними індонезійськими інструментами, зробленими з бамбуку - анклунг і надали можливість насолодитись мелодійністю народних пісень.

Кожен з учасників концерту - Марина Россіхіна, Микола Алексєєв, Олександра Локтіонова, Олександр Колоколов, Наталя Корнієнко, Евген Коваленко, Анна Корнієнко, Григорій Коваленко та Анастасія Шергіна – яскраво проявили себе і як ансамблісти, і як солісти.

Приємним сюрпризом для учасників ансамблю стало привітання від друзів – студентів класу заслуженої артистки, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу України Рімми Шаповалової. Професійний звук і технічну допомогу ансамблю забезпечив викладач кафедри Анатолій Ворона.

Тож вітаємо учасників арт-студії «New Song» з успішним виступом!

NS NS
NS duet NS Prabovo