Всеукраїнська студентська науково-практична конференція 13 березня 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (корпус №1, вул. Тимошенка, 13б) відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Розвиток студентської науки

У ній взяли участь близько 100 студентів з різних вищих навчальних закладів України. На секційних засіданнях учасники конференції презентували свої конкурсні проекти. Студенти Інституту мистецтв також взяли участь в і отримали призові місця. Переможцями у конкурсі на кращий проект на тему “Наукова ідея ‒ інвестиція в майбутнє” стали:

І місце

• Сафтюк Василь, студент VI курсу Інституту мистецтв напряму «Музичне мистецтво»;

• Галайда Тетяна, студентка VІ курсу Інституту мистецтв напряму «Дизайн»

Усі студенти, які представляли свої конкурсні проекти отримали сертифікати учасника конференції. Переможців конкурсів було нагороджено почесними дипломами та грошовими преміями.

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм подальших наукових досягнень та творчих злетів!