НАШІ ПЕРЕМОГИ: молоді митці-грінченківці у вирії міжнародного арт-процесу

Мильшина.Чайку.3 13-5 грудня 2013 р. під егідою Омського Державного технічного університету (Росія) відбулася ІІІ Міжнародна студентська виставка-конкурс творчих робіт «ArtVisualis”, в якій брали участь шість студентів п’ятого та шостого курсів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (спеціальність «Образотворче мистецтво»).

Конкурс проходив за кількома номінаціями, серед яких: «Графіка», «Проектна графіка», «Концептуальний проект», «Скульптура», «Фотографіка», «Живопис». У заході, що став уже традиційним для творчої молоді кількох країн, брали участь багато студентів першого-сьомого курсів трьох країн – України, Росії, Латвії. Конкурс проходив у два етапи, які судило професійне журі, до складу якого входили провідні фахівці у галузі образотворчого мистецтва та дизайну, доктори та кандидати наук.

Студенти кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв представили до участі немало цікавих робіт, за кращі з яких здобули перемогу в чотирьох номінаціях, посівши гідне місце серед десятків учасників виставки. Всі молоді митці-грінченківці вдало пройшли відбірко вий перший тур, тому їх роботи представлені у фінальному каталозі виставки.

У номінації «Фотографіка» 1 місце посіла студентка п’ятого курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» АНАСТАСІЯ ФЕДЬКО (композиція «Зверху», керівник – професор Ю.В.Романенкова). Дипломи та грамоти відразу в трьох номінаціях здобула студентка шостого курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» ТЕТЯНА МІЛЬШИНА (керівник – ст.викладач А.А. Поліщук). Диплом за 1 місце в номінації «Живопис» вона отримала за роботу «Залізничний натюрморт», композиція «Чайку?» отримала гран-прі. У номінації «Проектна графіка» Тетяна здобула 1 місце за роботу «Ворон» і в номінації «Графіка» їй належить диплом за 2 місце (аркуш «Шипи»).
Вітаємо наших переможців!

МильшинаШипы 1 Федько.Сверху.2 Федько.Сверху1