День Святого Миколая

9Щороку, у день 19 грудня, діти отримують від Святого Миколая море позитивних вражень та подарунків. І цього року до привітань зі святом вкотре долучаються студенти та викладачі Інституту мистецтв, беручи участь в благодійних акціях, які проводяться для дітей, позбавлених батьківського піклування.

17.12.2013 студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» на чолі з куратором Конопко О.І. провели мистецький захід в інтернаті №14 м. Києва та подарували дітям годину творчості, виготовляючи різні новорічні фігурки із солоного тіста. Діти з захопленням ліпили та ділилися враженнями.

Тож, нехай кожному, хто чекає, за хороші вчинки протягом всього року Святий Миколай принесе чудовий настрій та гарні подарунки!

2  7  8
 3  4  10