Майстер-клас Теймураза Гугушвілі (18.02.2020 р.).

Теймураз_Гугушвілі_афіша.jpg

2102202002

18 лютого 2020 року у Концертній залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас народного артиста Грузії, почесного професора ЮНЕСКО, завідувача кафедри академічного співу Тбіліської державної консерваторії імені Вано Сараджішвілі Теймураза Гугушвілі.

Теймураз Гугушвілі у 1976 р. закінчив Тбіліську консерваторію. В 1978 р. став солістом Тбіліського державного театру опери та балету ім. З. Паліашвілі. За час успішної виконавської карєри у театрі він виконав понад 30 тенорових партій класичного оперного репертуару. У 1982-1983 рр. – пройшов стажування в Міланському театрі «Ла Скала» (Італія). Теймураз Гугушвілі присвятив  викладацькій діяльності понад 20-ть років свого життя, чим і зараз успішно продовжує займатися.

Розпочав майстер-клас маестро власним блискучим виконанням Арії Каніо з опери «Паяци» Леонкавалло та Арії Каварадоссі з Iдії опери «Тоска» Дж. Пуччіні.

У майстер-класі взяли участь студенти-бакалаври та магістри, випускники спеціальності «Музичне мистецтво», професійного спрямування «Сольний спів»: Вітер Альона, Северин Володимир, Маріам Левчишина, Россіхіна Марина, Черевик Олександр класів викладачів кафедри академічного та естрадного вокалу Макарової Е.В.,  Яковенко В.Г., Петрикової О.П. та провідні концертмейстери  Шепеленко Г.Б., Охріменко Н.О., Антіпіна І.В., Кунаєва О.О. У виконанні студентів прозвучали відомі класичні вокальні твори. Учасники майстер-класу продемонстрували високий професійний рівень виконавської майстерності та отримали позитивні відгуки та цінні поради від професора Теймураза Гугушвілі.

На концерті були присутні студенти, викладачі та керівництво Інституту мистецтв, серед гостей заходу була Голова правління Міжнародної освітньо-культурної Асоціації, заслужений працівник культури України Любов Горват,  а також педагоги Факультету мистецтв Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, викладачі мистецьких шкіл м. Києва.

Вели програму майстер-класу народний артист України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу Марцинківський О.О. та викладач кафедри Киченко Т.О.  Приємною несподіванкою для учасників було вручення сертифікатів від маестро про пройдений майстер-клас.

Наприкінці заходу, зі словами вдячності виступила завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу Мережко Ю.В., вручив Теймуразу Гугушвілі подяку «за високопрофесійний виступ та проведений майстер-клас» і  памятні подарунки.

21022020