Святкуємо Міжнародний день студентів

017 листопада всі святкують Міжнародний день студентів. І цього року, як завжди, Інститут мистецтв разом з усіма грінченківцями нашого Університету долучився до відзначення яскравих моментів, приурочених цьому дню.

Ранок 14.11.2013 для студентів розпочався доволі приємно, адже в Інституті на них чекав «солодкий» сюрприз: адміністрація Інституту мистецтв та Педагогічного інституту на чолі з проректором з науково-методичної та навчальної роботи Жильцовим Олексієм Борисовичем пригощали шоколадною цукеркою в «корпоративній» обгортці.

О 1400 год. адміністрація, викладачі та студенти мали змогу придбати фотографії «з життя наших студентів», взявши участь в благодійній акції «Ось ви які!», яка пройшла в холі структурного підрозділу за адресою вул. М.Тимошенко, 13б.

О 1500год. в актовій залі корпусу №1 пройшла загальноуніверситетська презентація першокурсників «Ось ми які!», в якій свої таланти змогли продемонструвати всі бажаючі студенти-новачки.
З вітальним словом до першокурсників звернувся ректор Університету Віктор Олександрович Огнев'юк разом з почесною гостею – директором Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Оксаною Миколаївною Добровольською.

Веселим подарунком для всіх глядачів став виступ студентів нашого Інституту учасників 4 сезону талант шоу «Х-фактору» групи «Клєй Угрюмого».

Відзначення Дня студента продовжилося 15 листопада 2013 р., коли об 1115 год. в холі Інституту мистецтв відбулося нагородження студентів, які брали участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу Спартакіади Дніпровського району серед навчальних закладів. Після нагородження спортивних переможців, для студентів нашого Інституту був організований турнір з шахів та шашок, де з задоволенням взяли участь не лише студенти, але й адміністрація Інституту. В теплій та дружній атмосфері перемогла дружба!
Тож вітаємо наших грінченківців з Міжнародним днем студента і бажаємо успіхів у навчанні та продуктивної роботи на шляху здобуття майбутньої професії! І нехай студентське життя приносить вам лише гарний настрій та щирі посмішки!