Концерт вокальної камерної музики у Музеї - квартирі В.С. Косенка.

DSC 7272  04 березня 2019 року

04 березня 2019 року у Музеї - квартирі В.С. Косенка відбувся концерт вокальної камерної музики з циклу «Музичні зустрічі у музеї Косенка». Це п`ята зустріч у рамках започаткованого у листопаді 2017 року мистецького проекту «Музичні зустрічі у музеї Косенка», автором та організатором якого стала доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, заслужений діяч мистецтв України Петрикова Оксана Петрівна.

Сезон 2019 року відкрили вже офіційно на партнерських засадах (з листопаду 2018 року музей-квартира В.С. Косенка – офіційний партнер Київського університету імені Бориса Грінченка).

У програмі прозвучали вокальні та інструментальні твори: Ф.Шуберта, П.Чайковського, М.Лисенка, Б.Янівського,К. Стеценка, С.Гулака-Артемовського, Б.Фільц, А.Кос-Анатольського, В.Косенка, Ф.Надененка… у виконанні студентів спеціальності "Музичне мистецтво": Маріам Левчишиної, Валентини Гзовської, Володимира Северина, Соломії Голяк, Лілії Пальонко, Анастасії Іщенко класів доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Петрикової О.П., старших викладачів Макарової Е.М., Яковенко В.Г., викладача Киченко Т.О. у супроводі провідних концертмейстерів кафедри Кунаєвої О.О., Охріменко Н.О., Антипіної І.В., Юдзіонок Н.О.

У концертній програмі взяв участь випускник Університету, нині артист Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва Богдан Карпук.

Традиційно бажаний гість проекту – ансамбль скрипалів під керівництвом викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Василевич М.О. у фортепіанному супроводі Сивопляс Л.І.

Свою майстерність демонстрували виконавці старшого покоління Марта Василевич, Тетяна Киченко, Оксана Петрикова. З вітальним словом виступив директор музею Володимир Мудрик.

Режисер концерту – доцент Лєвіт Д.А.

Куратор проекту – завідувач кафедри Мережко Ю.В.

DSC 7268  DSC 7297