Профорієнтаційний концерт «Тільки вдячність…» в Університетському коледжі

2323232 copy_copy
00-min

20 листопада 2018 року у концертній залі Університетського коледжуКиївського університету імені Бориса Грінченка відбувся профорієнтаційний концерт класу доцента кафедри академічного та естрадного вокалу, заслуженого діяча мистецтв України  Петрикової Оксани Петрівни «Тільки вдячність…».

У концертній програмі взяли участь студенти та випускники класу, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, Богдан Карпук, Тетяна Куля, Маріам Левчишина, Євгенія Войводіч, Анна Скороход, Валентина Гзовська, Павліна Сабініна, Іванна Попович, Юлія Прокопчик, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, концертмейстер кафедри академічного та естрадного вокалу Олена Кунаєва,  заслужені діячі мистецтв України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу Тимур Полянський та професор кафедри інструментально - виконавської майстерності В’ячеслав Полянський.

У стані найвищого піднесення  на концерті були присутні студенти, викладачі та керівництво Університетського коледжу, шанувальники прекрасного  мистецтва співу. У натхненному виконанні прозвучали класичні та сучасні вокальні твори, обробки українських народних пісень, авторські композиції. Учасники концерту продемонстрували високий професійний рівень виконавської майстерності і отримали найвищу оцінку професорсько-викладацького складу та керівництва гостинного Університетського коледжу     директора Братко Марії Василівни.

Вели концерт Володимир Соболь та Юлія Прокопчик.

Прекрасний звук забезпечив Анатолій Ворона, відеозабезпечення – Олександр Мастерських.

Режисер – кандидат філософських наук, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Дмитро Лєвіт.

Автор проекту – Оксана Петрикова.

Координатори проекту – Юлія Мережко, Наталія Нос, Тетяна Романова.