МУЗИЧНИЙ АНТРАКТ (11.04.2018 р.)

22 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
МУЗИЧНИЙ АНТРАКТ

11.04.2018 р. в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся культурно-мистецький проект «Музичний антракт». У виконанні студентів Інституту мистецтв – лауреатів міжнародних конкурсів прозвучали твори:

1. В.А. Моцарт. Адажіо з квартету D-dur у виконанні лауреата третьої премії X Інтернаціонального інструментального конкурсу I.C.M.U., студента І курсу Тараса Юхименка (флейта). Клас викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Єремеєва Б.М. Концертмейстер – лауреат міжнародних конкурсів Оксана Бичкова.

2. Й.С. Бах. Концерт a-moll (І частина) у виконанні лауреата другої премії VІ Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича, студентки VІ курсу Емілії Дубасюк (бандура). Клас викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Киричук Т.М. Концертмейстер циклової комісії музики та хореографії Університетського коледжу – Олег Бухарєв.

3. П. Ітурральде. Чардаш у виконанні лауреата третьої премії VІ Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича, студентки ІІ курсу Ірини Артеменко (саксофон). Клас старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Касьянова В.В. Концертмейстер – лауреат міжнародних конкурсів Оксана Бичкова.

4. Л. Працюк. Різдвяні дзвони. Фантазія на тему гурту «Pentatonix».

5. Й. Брамс. Угорський танець № 6 у виконанні лауреата першої премії VІ Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «Київський колорит» Ансамбля скрипалів Інституту мистецтв. Художній керівник – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Василевич М.О. Концертмейстер – лауреат міжнародних конкурсів Людмила Сивопляс.

Антракт підготував завідувач навчальної лабораторії виконавської майстерності, старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності В.В. Касьянов.

Відеозабезпечення – Олександр Майстерських.

Ведуча – Марина Россіхіна.

Куратор проекту «Музичний антракт» – заступник директора з науково-педагогічної та творчої роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Г.Г. Кондратенко.