«Наукова школа О.Олексюк розширює горизонти мистецької освіти»

777 copy_copy

16 березня 2018 року на виконання наукової теми кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка "Розвиток духовного потенціалу особистості в неперервній мистецькій освіті" вже третій рік поспіль вийшов друком Збірник праць наукової школи доктора педагогічних наук, професора О. М. Олексюк "Духовність особистості в системі мистецької освіти" (Випуск 3), що став результатом комплексного дослідження колективу як досвідчених науковців, так і молодих учених (аспірантів кафедри) – представників наукової школи О. М. Олексюк.

Колективне дослідження наукової школи доктора педагогічних наук, професора О. М. Олексюк "Духовність особистості в системі мистецької освіти" (Випуск 3) розширює горизонти нового розуміння цілей, завдань і функцій мистецької освіти у контексті постнекласичної парадигми, а також розглядає способи підвищення ефективності та якості викладання мистецьких дисциплін у вищій школі.