День Святого Валентина в Інституті мистецтв

DSC0544
14 лютого 2018 року в Інституті мистецтв в день Дня Святого Валентина було по справжньому святково і романтично, адже в цей холодний зимовий день наші серця та душі зігрівала любов. За повір'ям, у цей день Святий Валентин сходить на землю і дарує щастя та взаємність усім закоханим.

Студрада Інституту мистецтв підготувала для присутніх чимало романтичних «цікавинок». Студентів та викладачів вітали янголи, які дарували цікаві сюрпризи та конкурси, а музичні подарунки, освідчення та привітання міг зробити кожен бажаючий протягом дня. В холі корпусу працював «Вільний мікрофон», де лунало чимало романтичних мелодій у виконанні наших студентів. Культурно-мистецький проект «Музичний антракт» святково вітав присутніх. В цей день було обрано символічних Валентина і Валентину, ним виявилися першокурсники Анастасія Сорокіна та Тарас Юхименко.

Зігрійте і ви когось любов'ю і турботою, адже кохання не просто почуття, це-сенс нашого життя!Нехай любов і краса супроводжують нас щомиті!

DSC0504
 DSC0597