Концерт першокурсників «Студентська зірка»

0

25 вересня 2013 року в актовій залі Інституту мистецтв відбувся дебютний концерт першокурсників «Студентська зірка».

Свої таланти мали можлівість показати всі бажаючі студенти нашої мистецької родини, які своїми вокальними даними, хореографічними вміннями, майстерністю говорити, технікою грати підкорювали публіку, не залишаючи нікого байдужим. Крім молодих талантів в концерті взяли участь і ті, хто вже підходить до Зіркового Олімпу – це бойз-бэнд «Клей Угрюмого» - зовсім молодий колектив веселих юнаків, які несуть добро, посмішки, радість у музиці!

На наше свято завітав шановний та завжди бажаний гість – куратор Інституту мистецтв, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова. Разом з директором Костянтином Юрійовичем Бацаком вони привітали першокурсників з дебютом та побажали всім учасникам свята успіхів у навчанні та творчої наснаги!

В надзвичайно теплій та дружній атмосфері зал мав можливість насолоджуватись почутим і побаченим, адже своїми талантами глядачів порадували студенти всіх спеціальностей Інституту мистецтв.

А ми бажаємо нашим першокурсникам і майбутнім майстрам своєї професії терпіння, наснаги та натхнення у цю осінню пору і в подальшому навчанні!!!