Спільний мистецький проект Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Українського фонду культури - Авторський вечір Валентина Касьянова «Стоять дерева золоті…»

Afisha 6_500x633

10 листопада 2017 р. в Золотій залі Українського фонду культури відбувся авторський вечір Лауреата міжнародної мистецької премії ім. С.С.Гулака-Артемовського, заслуженого діяча естрадного мистецтва України, старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, композитора Валентина Касьянова з нагоди 50-річча його творчої діяльності.

Прозвучали пісні та романси В. Касьянова на вірші відомих українських поетів: Миколи Луківа, Миколи Сингаївського, Леоніда Федорука, Олександра Демиденка, інструментальні та оркестрові твори.

У мистецькому проекті взяли участь: народний артист України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу Олег Марцинківський; народний артист України, методист навчальної лабораторії виконавської майстерності Олександр Василенко; заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри інструментально-виконавської майстерності В’ячеслав Полянський; заслужений артист України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Віктор Тетеря; Заслужена артистка України, випускниця В.В. Касьянова Оксана Калінчук; заслужений артист України, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Юрій Василевич; заслужений артист естрадного мистецтва України, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Сергій Цимбал; лауреат міжнародних конкурсів, викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Катерина Салан; лауреат міжнародних конкурсів, методист навчальної лабораторії виконавської майстерності Олексій Зенчик, а також творчі колективи: народний художній колектив Арт-студія «New Song» (керівники – заслужений діяч мистецтв України Вікторія Касьянова та заслужений діяч естрадного мистецтва України Валентин Касьянов); Ансамбль солістів Камерного оркестру Інституту мистецтв (диригент - Валентин Касьянов). У проекті взяло участь родинне тріо (Анастасія Касьянова – віолончель, Вікторія Касьянова – вокал, Валентин Касьянов - фортепіано).

Ведуча - Заслужена артистка України Лариса Недін

Відеозабезпечення -  Олександр Мастерських