Одеса зустрічає друзів

00 01 copy

28-29 вересня 2017 року доцент кафедри образотворчого мистецтва Іван Братусь взяв участь у  Міжнародній науковій конференції «Реформація і сучасний світ (Філософія. Богослов’я. Наука)», присвяченої 500-річчю Реформації, яка відбулася на базі філософського факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. На конференції розглядалися питання:

·       Історико-культурологічний контекст Реформації.

·       Реформація і сучасні проблеми герменевтики.

·       Міжкультурна комунікація і проблеми міжконфесійного діалогу.

·       Вплив філософських і богословських ідей Реформації на економічні і політичні процеси сучасного                                         суспільства.

·       Особливості реформаційних процесів в історії українського суспільства.

·       Роль і місце протестантизму в релігійному житті України.

І.Братусь виступив з доповіддю та відповів на питання присутніх.

Безумовно, що подібні заходи сприяють налагодженню наукового діалогу та розвитку плідних взаємин.

·       Історико-культурологічний контекст Реформації.

·       Реформація і сучасні проблеми герменевтики.

·       Міжкультурна комунікація і проблеми міжконфесійного діалогу.

·       Вплив філософських і богословських ідей Реформації на економічні і політичні процеси сучасного суспільства.

·       Особливості реформаційних процесів в історії українського суспільства.

·       Роль і місце протестантизму в релігійному житті України.

І.Братусь виступив з доповіддю та відповів на питання присутніх.

Безумовно, що подібні заходи сприяють налагодженню наукового діалогу та розвитку плідних взаємин.