Відкриття третього сезону мистецького проекту «Музичний антракт»

13 вересня 2017 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відкрився третій сезон мистецького проекту «Музичний антракт». За два роки існування він набув популярності і серед студентів, і серед викладачів! Ідея проведення проекту належить нашому ректору - Віктору Олександровичу Огнев’юку! Наш «Музичний антракт» став результатом командної роботи студентів, викладачів, кафедр і адміністрації, справжнім майданчиком професійного зростання наших студентів! За 26 випусків другого сезону викладачами кафедри академічного та естрадного вокалу, кафедри інструментально-виконавської майстерності та кафедри хореографії було підготовлено близько 160 номерів за участю студентів спеціальностей «Музичне мистецтво» і «Хореографія»!!!

Перший випуск антракту під назвою «Прем’єри сезону» підготували студенти першого курсу нової освітньої програми «Інструментальне виконавство» разом з куратором групи, доцентом кафедри інструментально-виконавської майстерності В. М. Сподаренком. У цей день прозвучали наступні твори:

1. Бенджамін Годар "Алегретто» у виконанні Тараса Юхименка (флейта)", концертмейстер – О.А.Бичкова;

2. Астор П'яццола  "Verano Porteno" ("Буенос-Айрес", Літо) у виконанні Віктора Сікорського (гітара);

3. Роман Бажилін «Вперта вівця» у виконанні Петра Портяника (баян);

4. «Maney Mayker» у виконанні Романа Корчевського (саксофон);

5. Авторська імпровізація у виконанні інструментальне тріо у складі В.Сікорського, Р.Корчевського, П.Портяника.

Ведуча – Анастасія Сорокіна

Звукорежисер – Михайло Письменний

Відео – Олександр Миколайович Мастерських

Фото – Олена Іваненко