Творчі здобутки в конкурсі "Джаз-палітра"

2 copy

25-26  березня 2017 року  у концертому залі Черкаського музичного училища ім. С.С.Гулака-Артемовського відбувся 2-й Всеукраїнський конкурс молодих виконавців джазу «ДЖАЗ-ПАЛІТРА»,  де доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, заслужений артист України  Костянтин Мартинович Стрельченко працював членом журі.

03 copy_copy_copy_copy_copy 06 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 04 copy_copy_copy

Вітаємо вокальний ансамбль «Face2Face» (керівник - старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Т.О.Ланіна) та студентку  Надію Аракелян, які в цьому конкурсі стали Лауреатами першої премії.

26-27 березня 2017 року  у м.Черкаси у концертному залі Палацу культури «Дружби Народів» відбувся 28-й Традиційний джазовий фестиваль, де з успіхом виступили переможці конкурсу та Київський колектив "Костянтин Стрельченко-джаз-тріо".

08 copy_copy 09 copy_copy_copy 10 copy_copy