Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти

02 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

01 вересня 2016 року відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. До грінченківської родини в цей день долучилися 116 студентів Інституту мистецтв.

У святі взяли участь Міністр освіти і науки України, почесний професор нашого Університету Лілія Михайлівна Гриневич, випускник Університету, який  захищає нашу країну у зоні проведення антитерористичної операції Віталій Кузьменко, іноземні та інші гості.

Фіналом урочистостей стало вручення  символічних студентських квитків ректором Університету, доктором філософських наук, академіком НАПН України – Віктором Огнев'юком.

За традицією в цей день святковий настрій  створювали: камерний оркестр Університету під орудою В. Ткачука, викладачі та студенти Інституту мистецтв, які підготували різнохарактерні вокальні та хореографічні композиції.

Вітаємо з початком навчального року! Бажаємо студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети! Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

04 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 05 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
 06 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy  07 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
 08 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy  09 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy