Урочисте підняття Державного прапора України напередодні 25-ї річниці незалежності України!

08 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Сьогодні, 23 серпня 2016р., Інститут мистецтв та Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного прапора України.

Відзначення головного свята нашої країни  набуває особливого значення, адже зміцнюються національні традиції, ми стверджуємося як держава, доводячи всьому світові свою самобутність. Теперішній час – переламний момент в історії нашої країни та у житті кожного з нас. Ми об’єдналися як нація, як народ, усвідомили, що лише власними зусиллями зможемо здобути вільне, мирне і щасливе майбутнє! Наш прапор – символ України, який єднає кожного з нас  жовто-блакитними кольорами долі!

Дорогі друзі! Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою у світі!

Любіть свою Україну, пишайтеся її символами. А сьогоднішнє свято нехай послужить зціленню і відродженню наших душ!

Слава українському прапору і Слава Україні!

02 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

06 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy