30 червня 2016 року Київський університет імені Бориса Грінченка урочисто відсвяткував випуск магістрів, серед яких невід’ємною частиною були представники Інституту мистецтв спеціальностей «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» і «Дизайн». Цей день подарував випускникам та їх наставникам – представникам професорсько-викладацького колективу чимало яскравих емоцій: радість від здійснення мрій, гордість за здобутки грінченківської родини, сподівання на щасливе майбутнє. Святковий настрій в цей день допомагали створювати наші викладачі і студенти: камерний оркестр під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України В.Ткачука; Заслужений діяч мистецтв України О. Петрикова, Заслужений артист України В. Тетеря, Заслужений діяч мистецтв Т.Полянський, випускники-магістри Є. Васюков, А. Корнієнко, студенти К.Марковська, М. Тарганчук, М. Джміль, хореографічний ансамбль та ансамбль скрипалів під керівництвом М. Василевич. А неповторними барвами вигравали картини магістрів, представлені у рекреації. У цей святковий день ми висловлюємо слова щирої подяки нашому Ректору – Віктору Олександровичу Огнев’юку, Ректорату, а також нашому колективу Інституту мистецтв – професорсько-викладацькому, студентському, допоміжному, всім тим, хто своїм серцем і розумом веде у світ Мистецтва нове покоління, якому, як і нам належить «служити людині, громаді, суспільству»!

Зі святом Вас, випускники! Зі святом Київський університет імені Бориса Грінченка! Зоряної і щасливої вам долі, яскравих творчих здобутків і особистого щастя!

05 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 06 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
10 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 14 copy_copy_copy_copy
16 copy_copy_copy_copy 17 copy