Календар подій

«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ» (11 травня 2023 року)

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО»

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ
АКАДЕМІЯ МУЗИКИ, ТЕАТРУ ТА ОБРАЗОТВОРЧИХ МИСТЕЦТВ (Республіка Молдова)

СІЛЕЗЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ В КАТОВІЦАХ (Республіка Польща)
ЛИТОВСЬКИЙ ЕДУКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (Литовська Республіка)
УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК (Литовська Республіка)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо Вас взяти участь

у ІХ Міжнародній науково-практичній  онлайн-конференції

«ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ»,

яка відбудеться 11 травня 2023 року

Напрями роботи конференції:

• Культурно-історична реконструкція мистецьких феноменів у професійній освіті.
  • Сучасне мистецтвознавство в культурно-освітньому просторі.
  • Стратегічні орієнтири творчої самореалізації особистості в мистецтві.
  • Духовні та аксіологічні концепти розвитку професійної мистецької освіти.
  • Художні інтерпретації в музичному і хореографічному мистецтві: традиції та новаторство.
  • Інноваційні технології в умовах цифровізації професійної мистецької освіти.

Порядок роботи конференції 11 травня:
10.30–12.00    Пленарне засідання
12.00–13.00    Перерва
16.00–16.30 Підсумки конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.
Онлайн-платформа проведення буде повідомлена додатково.

Для участі у конференції просимо до 16 квітня 2023 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції .
Оргкомітет конференції залишає за собою право відхиляти теми доповідей, які не відповідають тематиці конференції.
2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску.

Оргвнесок – 200 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. підготовку програми конференції, електронних сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка код ЄДРПОУ 02136554, Р/р UA038201720314211007201048659, Держказначейська служба України м. Київ, код банку 820172 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Учасники конференції можуть опублікувати свої статті у науковому журналі Київського університету імені Бориса Грінченка «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі» , включеного до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б), у якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук і доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (наказ МОН України від 02.07.2020 №886).

Вимоги до оформлення статей та умови друку у науковому журналі «Музичне мистецтво в освітологічному дискурсі».

Увага! Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав. Редколегії видань залишають за собою право відхиляти статті, які не відповідатимуть вимогам до оформлення і не містять наукової новизни. Видання наукового журналу планується після проведення конференції.

КОНТАКТИ:

Координатори конференції:
Олексюк Ольга Миколаївна, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор (тел.: +38 050-783-00-05).
Коваль Анастасія Станіславівна, викладач кафедри музикознавства та музичної освіти Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка (тел.: +38 093-150-04-83).