STOP WAR in UKRAINE
STOP WAR in UKRAINE ??? - Поезія і танець.
Відео буде доступне з 12.00 9.11.2022 за посиланням https://youtu.be/-MJpLP-Gq-0
Творчий проєкт студентів 3 курсу спеціальності "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка з курсу "Мистецтво балетмейстера.
Викладач - Людмила Андрощук
Опис проєкту.
Проєкт створено студентами спеціальності "Хореографія" Факультету музичного мистецтва і хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка до Дня української писемності та мови (9 листопада 2022) на основі віршів українських поетів.
Ця робота є початком проєкту "Мистецтво в укритті" (автор ідеї - декан факультету образотворчого мистецтва і дизайну КУБГ - Остап Ковальчук)
Проєкт створено студентами в умовах війни в Україні, коли обмежені ресурси (без світла, води, тепла, Інтернету і т.д.) відсутня можливість працювати в аудиторіях Університету, коли повітряні тривоги "розривають" простір України. Це черговий заклик зупинити агресію росії проти України і українського народу.
Культура і мистецтво - це маркер національної ідентичності. Ми - УКРАЇНЦІ: сильні, незламні, унікальні, з тисячолітньою історією. Ми повинні пронести нашу національну ідентичність крізь буревій війни і розправити крила.
Збройні сили України дають нам можливість творити навіть в такі складні часи. Це єдиний бар'єр, який стримує зло, що прагне знищити українську ідентичність і дає нам можливість творити.
Ми зобов'язані всіма силами допомагати їм.
Саме тому і був створений цей проєкт.
Нижче ми додаємо реквізити для допомоги одному з захисників України
Лосєв Леонід Валерійович, позивний «Хоботун», сержант ДПСУ.Під час мінометного обстрілу Леонід зазнав поранення, унаслідок якого йому було ампутовано більшу частину правої ноги. Ми просимо підтримати ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!!!!
Посилання для допомоги:: Номер картки мами Леоніда 4731 2196 1051 7389
Лосєва Олена Леонідівна